Internetowe znajomości.

Zawsze głęboko się zastanawiałam czy przez internet można poznać kogoś fajnego, normalnego , prawdziwego? Tyle się teraz słyszy o oszustach internetowych...ale Blogosfera to co innego. W Blogosferze wszyscy się znają. Czytają swoje blogi, obserwują , tam każdy jest tym za kogo się podaje. Ostatni weekend spędziłam w Łodzi, pojechałam tam właśnie aby wziąć udział w Łódzkim Spotkaniu Blogujących Mam(o tym wkrótce na blogu) ale głównie po to aby poznać Blogerkę , której blog jest w czołówce moich ulubionych. Mowa o Marcie,autorce bloga tosinkowo.pl. Wspaniały człowiek. Dziewczyna z niesamowitym poczuciem humoru, wielkim sercem i mnóstwem energii . Energią i uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Jest dokładnie taka jaką sobie ją wyobrażałam. Zero fałszu i obłudy. Takich ludzi lubię. Prawdziwych, szczerych , którzy nikogo nie udają. Wcześniej kontaktowałyśmy się głównie za pomocą bloga czy Facebooka. Nie pomyliłam się, Jest takim człowiekiem za jakiego ją miałam. Dlatego ogromnie się cieszę , że wzięłam udział w tym spotkaniu. Mogłam poznać Martę, Madzię, Kasię i wiele wiele innych równie przesympatycznych blogerek :) Podoba mi się tu, chyba zostanę na dłużej!

z Madzią i Gają
Z Martuśką

6 komentarzy:

 1. Jeronie moja morda;pp. Ale uwielbiam te zdjęcie;)) Marta to cudny człowiek, osobiście przekonałam się w listopadzie i nie żałuję tego dnia, bo ona przyciąga cudownych ludzi i takich też wtedy poznałam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madzik od listopada wielbię Cię jeszcze mocniej ;)))
   ludzi mamy wokół siebie fenomenalnych i to najwspanialsze jest :)

   Usuń
 2. Swój na swego trafi Madzius :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. no i się wzruszyłam :****
  tyle ciepłych słów Alu. Dziękuję :*
  Blogosfera jest cudna, trzeba jedynie uważać na tych podkopujących dołki, ale ich jest tak niewielu, że są niewidoczni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Martuś, sama prawda, Taka jesteś i tak Cię odbieram, A co do podkopujących, zazdroszczą... tyle w temacie :-) nie warto się przejmować! My wiemy swoje :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostań z Nami, zostań z Nami!
  :PPP :***

  OdpowiedzUsuń

Contact Us

Find Us
Copyright © 2014 Taliwzmianki , Blogger