Zmieniamy Na Lepsze - Chynów

Dnia 30 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Chynowie odbyło się drugie spotkanie projektu Głodni Zmian pod hasłem „Zmieniamy na lepsze” Projekt Głodni Zmian to inicjatywa Blogerów wspierana przez fundację My Pacjenci.Pierwszą prelegentką , którą poznałyśmy w Chynowie , była Pani Ania Przychodzeń z Klubu Równowagi , która schudła aż 20 kg i od półtora roku utrzymuje swoją wagę. Opowiedziała nam jak udało jej się zrzucić tyle kilogramów i co trzeba robić aby utrzymać wagę. Dowiedziałyśmy się , że najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem na zdrową i szczupłą sylwetkę jest zmiana nawyków żywieniowych i zdrowy tryb życia.Kolejna prelegentką , która bardzo nas zainteresowała  swoim wykładem była Pani Aleksandra Wróbel z Pracowni Terapeutycznej. Opowiedziała nam o rozwoju psychosekualnym w wieku 3-6 lat. W przystępny sposób przekazała nam wiele bardzo cennych informacji i podzieliła się z Nami  swoją wiedzą na temat masturbacji dziecięcej i nie tylko. Z ogromnym zaangażowaniem odpowiadała na wszystkie nasze pytania i udzielała bardzo przydatnych odpowiedzi.
Trzeci z kolei wykład poprowadziła Pani Aleksandra Wilk – Przybysz, Doradca Chustowy. Pani Ola podzieliła się z Nami różnymi technikami wiązania chusty, pokazała w jakiej pozycji powinno być dziecko oraz jak nosić się nie powinno. Z pewnością wszystkie informacje , które Pani Aleksandra nam przekazała przydadzą mi się na przyszłość.

Na koniec Pani Anna Mazurczyk z Zielonych Trendów opowiedziała nam o zaletach stosowania ekstraktu z młodego jęczmienia i tymże ekstraktem nas poczęstowała :) Smak dość specyficzny aczkolwiek ma on działać a nie smakować, prawda? :) . Dowiedziałyśmy się również czym jest chlorella oraz jakie posiada właściwości. Wszystkie wykłady były bardzo ciekawe i przygotowane fantastycznie.Oczywiście atrakcje miały również dzieciaki. Razem z Angeliką z Ugotowani.tv piekły gofry , które nie tylko pięknie wyglądały, ale również smakowały wybornie :)

Kolejną i chyba największą atrakcją byli Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chynowie, tórzy opowiedzieli dzieciom o numerach alarmowych , pierwszej pomocy oraz zaprezentowali Wozy Strażackie, Uśmiechy na twarzach dzieciaków mówiły same za siebie :)
Spotkanie udało się w pełni. Ciekawe wykłady, wspaniałe towarzystwo i cudowne upominki od Naszych sponsorów.
Dziękuję sponsorom, prelegentkom i uczestniczkom. Było cudnie!


Organizatorki spisały się na medal! Bożena z Mama Trójki.pl  oraz Marta z Tosinkowo.pl  - jesteście wielkie! :*

7 komentarzy:

 1. Dziekuję, że przyjechałaś z tak daleka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To.ja dziękuję za wspaniałą atmosferę i cudnie spędzony czas! :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie było połączyć nasze spotkanie z ....naszym spotkaniem :D ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze spotkanie trochę się przeciągnęło :-P ❤❤

   Usuń
  2. Nasze spotkanie trochę się przeciągnęło :-P ❤❤

   Usuń
  3. Nasze spotkanie trochę się przeciągnęło :-P ❤❤

   Usuń
  4. Nasze spotkanie trochę się przeciągnęło :-P ❤❤

   Usuń

Contact Us

Find Us
Copyright © 2014 Taliwzmianki , Blogger