Blogerki w Sosnowcu Part 2

Naładowane pozytywną energią wyruszyłyśmy z Martą sobotnim porankiem do Sosnowca na drugie Spotkanie Łączące Blogerki, organizowane przez Marcelinę, Pawła oraz Magdę. Miejscem docelowym był " Magiel Kulinarny, wspaniałe klimatyczne miejsce. Ludzie jeszcze wspanialsi. Nie zabrakło znajomych i przesympatycznych Blogierek z którymi osobiście uwielbiam bywać na wszystkich zjazdach. Kocham Blogosferę właśnie za to, że poznałam tu tylu wspaniałych ludzi. Wróćmy jednak do tematu. Otóż oprócz wspaniałej atmosfery i przepysznych smakołyków , którymi zostaliśmy uraczeni , prowadzone były bardzo ciekawe warsztaty.


Na początku firma Baby Design zaprezentowała nam kilka modeli swoich wózków. Krok po kroku opowiadali o ich zaletach, pokazywali które są najwygodniejsze i najbardziej praktyczne. Przyznam szczerze, że pierwszy model zauroczył mnie najbardziej. Ten największy i najbardziej skomplikowany. Przedstawiciele owej firmy z uśmiechem odpowiadali na wszystkie nasze pytania i cała prezentacja przebiegła pomyślnie i bardzo swojsko  :)

Kolejne warsztaty podzielone były na dwa bloki. Jeden z Kreatywności , prowadzony przez Panią z ośrodka twórczego rozwoju Skrzydlata Żyrafa , na drugim zaś mogliśmy zaczerpnąć wiedzy na temat kosmetyków z firmy Plus dla Skóry. Ja wybrałam warsztaty z kreatywności i do dziś uważam, że była to świetna decyzja. Bawiłam się świetnie. Było bardzo interesująco a zarazem tak wesoło, że nawet przez moment nie żałowałam wyboru. Serdecznie polecam Skrzydlatą Żyrafę!To nie tylko ogrom zabawy, ale także mnóstwo wiedzy. Świetne rozwiązanie na długie zimowe wieczory dla całej rodziny.


Ostatnim punktem spotkania były warsztaty z Evo Kids. Tematyką przewodnią była asertywność, która jest dziś niezbędna. Wszyscy uzestnicy z ogromnym zainteresowanie słuchali tego , co miała nam do powiedzenia prowadząca a potem mogliśmy zadawać pytania. Padło ich sporo a Prelegentka odpowiedziała na każde z Nich.Spotkanie zamknął wspólny obiad po którym każdy z Nas wyruszył do domu. Spotkanie w Sosnowcu wpisuję na listę tych udanych. Jest co wspominać i o czym pisać. Tak , było cudnie! Wspieraliśmy przy tym dwie instytucje : Świetlicę przy Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Ssnowcu oraz Fundację Przystanek Schronisko. Losowanie i nagrody zaskoczyły nie jedną z nas :)
Dziękujemy sponsorom za cudne upominki. Zdjęcia wykorzystane w moim poście są autorstwa Matrioszki. Sponsorzy naszego spotkania :
Wydawnictwo BIS2 komentarze:

 1. Wózek 3 w 1 jednym najlepszy, piszemy o współpracę;pp
  Oby częściej:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ototot Madzik! Nawet się poświęce i dla współpracy skombinuję jakiegoś niemowlaczka :D

   Usuń

Contact Us

Find Us
Copyright © 2014 Taliwzmianki , Blogger