Farouk System gwarancją zdrowych i lśniących włosów.

Od jakiegoś czasu bezskutecznie walczę z odbudową moich zniszczonych przez farbowanie i prostowanie włosów. Używałam już wielu odżywek, olejków i wszelkiego rodzaju cudowności, które moje matowe i spalone włosy miały uczynić pięknymi , zdrowymi i lśniącymi niczym modelka z reklamy Garniera. Efektów nie widziałam żadnych, do momentu aż na spotkaniu w Poznaniu nie trafiłam na linię kosmetyków marki Farouk System. I wiecie co? Po wielokrotnym użyciu dwóch wyjątowych preparatów CHI moje włosy zaczęły być miłe w dotyku, ba zaczęły nawet wyglądać jak włosy a nie jak siano! Jestem zachwycona tym, co potrafi zdziałać maleńka kropla olejku nałożona zaraz po myciu. Samo spotkanie w Poznaniu oceniam jako jedno z lepszych na jakie było mi dane uczęszczać. Pełen profesjonalizm, organizacja i przebieg spotkania na najwyższym poziomie. Słuchając na spotkaniu opowieści o zbawiennym działaniu kosmetyków z firmy Farouk System (linia BioSilk oraz CHI) pomyślałam, że to kolejna cudowność które zdziała tyle samo co wszystkie poprzednie. Jakże się myliłam! Dla mnie to zbawienie najbardziej zbawienne! Polecam je z czystym sumieniem. Zarówno olejki , jedwabie jak i Szampon Regenerujący BioSilk a wiadome jest przecież, że każdej kobiecie zależy na tym aby wyglądać wyjątkowo. I ja tak się czuję po użyciu kosmetyków o których wspominałam wyżej. Układanie włosów stało się przyjemnością a nie katorgą i zajmuje dwa razy mniej czasu. Włosy są zregenerowane, odżywione i lśniące. w niczym już nie przypomnają matowego siana, które dotychczas było moją zmorą.

Moje zbawienne olejki :)


Samo spotkanie w siedzibie firmy było wyjątkowe. Po pierwsze, bo poznałam rewelacyjne kosmetyki, które ostatecznie przywróciły mi wiarę, iż moje włosy w końcu odżyją a po drugie poznałam fantastycnych ludzi! Firma Bosco Design , która gościła nas na spotkaniu w Poznaniu spisała się na medal! Pełna profeska, przesympatyczni ludzie i cały przebieg spotkania na najwyższym poziomie! Każdy jeden kosmetyk, który przywiozłam ze spotkania polecam z czystym sumieniem. Piękna oprawa, zbawienne działanie i przystępna cena. Czegoż chcieć więcej? My kobiety wiemy, że dla dobrego wyglądu jesteśmy w stanie zrobić wiele ;).


2 komentarze:

  1. Wlasciwie kazda z nas kobiet ma zniszczone wlosy od prostowanania, modelowania farbowania, jest nadzieja ze z Farouk nasze wlsosy beda jak u Kardashianek :) Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ej! Te kosmetyki się fajne wydają!
    Tak zachwalacie, muszę poznać!

    OdpowiedzUsuń

Contact Us

Find Us
Copyright © 2014 Taliwzmianki , Blogger